NovinkyTECH

Ak sa Microsoftu nepodarí presvedčiť viac používateľov, aby si aktualizovali Windows 10 na novšiu verziu, čaká ich veľké fopá

Hoci Microsoft vypustil Creators Update aktualizáciu pre Windows 10 zariadenia ešte v apríli tohto roka, tak stále veľké množstvo používateľov si neaktualizovalo svoje počítače na najnovšiu verziu.

Doteraz si Creators Update aktualizáciu do svojho zariadenia stiahlo len 72.5% používateľov, pričom pre porovnanie výročnú aktualizáciu malo za rovnaké časové obdobie vo svojich PC nainštalovaných 91.2% používateľov. Vyzerá to teda tak, že Microsoftu sa nedarí presvedčiť stále dostatok používateľov, čo je celkom veľké fopá vzhľadom nato, že už čoskoro má prísť ďalší veľký update, konkrétne Fall Creators Update.

Zdroj: AdDuplex

Zdá sa, že nič nehrá do kariet Microsoftu a to aj z iného hľadiska. Spoločnosť HP je na vrchole rebríčka firiem predávajúcich zariadenia s Windows 10 s 25% podielom na trhu. Microsoft je na 8. mieste len s 2.8% podľa informácií od portálu AdDuplex.

zdroj: AdDuplex.

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu