Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Koncept telefónu od Microsoftu pod označením Surface

Na známej stránke concept-phones.com, kde ľudia vytvárajú rendery a modely smarfónov a tabletov, sa objavil zaujímavý koncept nasledovníka Lumie 930/Icon. Uvažuje sa že prevzatím mobilnej divízie Nokie by mohol Microsoft vypustil vlastný mobilný telefón pod ozačením Surface, podobne ako to ma vo svojom portfóliu v prípade tabletov.

Mohol by to byť refenečný high-end, s tým najlepším čo dokáže momentálne spoločnosť  priniesť na trh.

Tento koncept vytvoril Nadir Aslam z Nemecka a musíme uznať, že sa mu veľmi podaril ako po dizajnovej stránke, tak aj nápad  integrácie stojana do zadnej strane telefónu, ktorý určite osloví mnoho užívateľov.

Surface neobsahuje len Windows 10, na ktorý sa určite všetci tešíte, ale prináša aj zabudované pero vo svojom tele, podobne ako aj rada Galaxy Note od Samsungu, a pripojiteľnú klávesnicu pomocou pinov.

Nižšie si môžete pozrieť obrázky a budeme radi, ak sa podelíte o svoj názor. Prípadne opíšte svoj ideálny prístroj s WP (dizajn, výbava atď. )

 

 

1 komentár
  1. Mirko Oravec says

    Doba kedy by si MS dovolil robit podobne “blaznovstva” je davno prec. Rovnako aj doba v ktorej by ludia vyuzivali telefon na to vsetko ako je na obrazkoch vyzsie.. A ked uz by nahodou niekto v MS toto blaznovstvo schvalil a zacalo sa to vyrabat, urcite nie ako vlajkovy smartfooon.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu