TIP REDAKCIEWindows aplikácie

Chcete na Windows Phone pozerať filmy s titulkami?

Využívate mobil aj na sledovanie filmov? Ak hej, a nie ste „native speaker“ určite ste mali problém s pridaním titulkov k videu. MoliPlayer Pro je aplikácia, vďaka ktorej môžete pridať titulky k videám, jednoduchšie ako to na prvý podhľad vyzerá. Aplikácia prehrá väčšinu známych formátov videí, ako sú 3GP, FLV, VOD, WMV, AVI, DivX, XviD, MP4 a MKV a podobne. Viacero rôznych aplikácií v obchode je obmedzených na pridanie titulok len z SD karty, Čo však nie je problém pri MoliPlayer Pro. V prípade ak váš telefón nepodporuje SD karty je potrebné film nahrať do fotiek a následne priradiť k nemu titulky.

Cena aplikácia je 2.99 dolára. Stiahnuť ju môžete na tejto adrese: Windows Phone Store

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
TIP  Čína opäť raz valcuje konkurenciu cenou, ktorá nemá obdobu! Premeň svoju TV na chytrú vďaka tomuto TV Boxu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

  1. Podporuje prehrávanie aj z LAN cloudového úložiska, no titulky sa mi nepodarilo rozchodiť ani ak som mal stiahnutý film vo video priečinku…myslíte, že to fakt treba nahrať do fotiek?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu