Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

CES: Qualcomm hovoril o procesore Snapdragon 810

Zdroj: Snapdragon

Qualcomm na tlačovej konferencii v Las Vegas hoci neukázal nový procesor, ale hovoril o pripravovanom Snapdragone 810, ktorý by mal priniesť ďalšie nové technológie. Snapdragon 810 bude postavený na 64-bitovej architektúre, vďaka ktorej procesory zvládnu toho oveľa viac.

Medzi novinky, ktoré boli predstavené patrí napríklad znížená energetická náročnosť, streamovanie 4K videí, počas hovoru, pri čom je možné prejsť z 4G siete na Wi-fi bez nutnosti ukončenia hovoru, alebo streamovanie videa prostredníctvom špeciálneho zariadenia do Vašej TV, respektíve PC, rýchlejšia rýchlosť pri prenášaní dát prostredníctvom Wi-Fi a podobne. Prvým telefónom, ktorý bude disponovať týmto procesorom bude LG G Flex 2, ktorý bol predstavený predvčerom. Pevne veríme, že tento chipset sa dostane aj do zariadení Microsoftu. Nižšie si môžete pozrieť sériu videí, ktoré predstavujú Snapdragon 810 bližšie.
TIP  PRIPOMÍNAME | Živý prenos gameplay videa z hry DOOM ETERNAL začína už o pár minút!

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu