Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Bol predstavený ďalší Windows smartfón. Dnes už druhý! Pozrite si Trekstor WinPhone 5.0

Zdroj: WindowsArea.de

Dnes sme Vám priniesli report týkajúci sa toho, že spoločnosť Wileyfox predstavila nový Windows smartfón, o ktorom sme na konci zapochybovali vzhľadom na cenovku a jeho parametre. To sme však ešte nevedeli, že nás na IFA 2017 čaká ďalšie prekvapenie v podobe smartfónu WinPhone 5.0 od spoločnosti Trekstor. Musíme povedať, že sa fakt vydaril. Veď posúďte sami.

Trekstor WinPhone 5.0 na trh príde v prémiovom vyhotovení. Po boku smartfón lemuje kovová konštrukcia s mierne vyskakujúcimi sa tlačidlami ovládania hlasitosti a zapínania/vypínania. V spodnej časti zariadenia nájdeme reproduktory a USB port. Dizajnovo sa telefón nesie v duchu zariadenia Samsung Galaxy A5.

Predná strana je pokrytá veľkým 5“ IPS displejom, ktorého rozlíšenie ešte nie je známe. Srdce zariadenia tvorí procesor Qualcomm Snapdragon 617, ktorému sekunduje 3GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť. Podľa dostupných informácií cenová politika by mala byt nastavená na úrovni 350$.

Zdroj: WindowsArea.de

TIP  OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Huawei Mate 20 Pro dostane do vienka batériu, ktorú mu bude konkurencia závidieť
2 Komentáre
  1. Palo says

    ten sa mi celkom pači

  2. winddroid says

    Škoda, že nemá usb-c

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu