PC HRY

Battle Carnival je ďalšia návyková hra, ktorú si zamilujú fanúšikovia hier ako sú Team Fortress 2 či Overwatch. Dostupná je zadarmo!

Battle Carnival je ďalšia FPS hra, ktorá by mohla zaujať tisíce hráčov. Ponúka totiž množstvo herných módov, ktoré vyzdvihujú vlastností jednotlivých postáv a tímovú prácu. Za hrou stojí štúdiou Zepetto a do obehu sa dostala len nedávno, koncom apríla.

Battle Carnival je novou FPS hrou, ktorá má pred sebou svetlú budúcnosť

Hráči majú možnosť si vybrať z viacerých rôznych charakterov, ktoré sa od seba odlišujú nie len vzhľadom, ale aj schopnosťami. Hra do veľkej miery pripomína populárny game play hry Team Fortress 2 či Overwatch, kde hráči môžu vyskúšať nie len rôzne charaktery, ale aj viacero zbraní bez toho, aby museli za ne platiť reálnymi peniazmi.  Ako hra vyzerá v praxi si môžete pozrieť nižšie.

Celkovo hra ponúka 25 máp, 7 herných módov vrátane populárneho Deathmatch módu, viac ako 10 rôznych charakterov a šialene dobrý game play. Zároveň určite potešíme aj majiteľov menej výkonných zariadení. Totiž na to, aby ste hru spustili postačí vám zostava v podobe Windows 7 (resp. vyššia verzia OS), Pentium 4, 1GB RAM, grafická karta Nvidia GeForce 8600GT, DirectX 9.0c, 5GB úložného priestoru a zvuková karta.

Hru aktuálne stiahnete zadarmo priamo zo Steamu. Dostupná je ako Early Access Game. Inými slovami hra je aktuálne dostupná v testovacej verzii.

Battle Carnival
Battle Carnival
Developer: Zepetto
Price: 0

Zdroj: vlastný, Battle Carnival

TIP  Aj takto môže vyzerať bedňa pre herný PC! Redaktori portálu PCGamer ju vyrobili z kartónovej škatule
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu