Aplikácie

Aplikácie | Editujte Živé fotografie cez Lumia Creative Studio Beta

Vo Windows Phone Store sa objavila aplikácia Lumia Creative Studio Beta, za ktorou stojí samotný Microsoft. Aplikácia umožňuje editáciu Živých fotografií, čo je jedná z lukratívnych funkcionalít, ktoré ponúkajú mobilné telefóny Lumia. Aplikácia ponúka viacero možností ako upraviť Živé fotografie, napríklad filter pre nastavenia jasu, jasnosti alebo možnosti nastavenia otočenia, orezania fotografií,…

Microsoft ďalej v oficiálnom vyjadrení píše, že sa jedná o BETA verziu aplikácia, v ktorej nemusí byť všetko funkčné na 100 %. Medzi oficiálny zoznam známych nedostatkov zatiaľ patrí napríklad možnosť rozostrenia fotografie ako jej pozadia, po uložení fotografie sa vám nebude zobrazovať v galérii aplikácie, pokiaľ ju nereštartujete a zle fungujúca zmena pomeru strán (fotografia sa nezobrazuje vždy správne) .

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu (v prípade ak nefunguje presmerovanie je potrebné oskenovať QR kód)
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu (v prípade ak nefunguje presmerovanie je potrebné oskenovať QR kód)

Využívate na vašej Lumii možnosť zachytenia Živých fotografií?

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu