NovinkyWindows aplikácie

APLIKÁCIE | Dropbox pre Windows platformu dostal nové funkcie

Dropbox v posledných dňoch dostal viacero aktualizácií. Jedná z nich priniesla prvky projektu Neon a tá druhá, ktorá je dostupná od včerajšieho dňa sa zase zamerala na nové funkcionality.

Reč je konkrétne o dvoch nových funkcionalitách, podpore online prehliadania Excel súborov, čo znamená, že z rozhrania aplikácie si budete môcť prezerať zošity Excel, a v podpore drag-and-drop presúvania a nahrávania súborov.

Okrem týchto dvoch noviniek v aplikácii nič nového nehľadajte. Dropbox môžete stiahnuť cez odkaz nižšie.

Dropbox Explorer
Dropbox Explorer
Developer: Dropbox Inc.
Price: Free
TIP  Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu