NovinkyWindows 10

Aplikácia Fotografie bude možno premenovaná na Story Remix

Už v máji tohto roku nás Microsoft na konferencii Build 2017 informoval o novinkách, ktoré zavítajú do aplikácie Fotografie. Jednou z predstavených funkcií bola Story Remix, s ktorou mohol každý jednoducho vytvárať videá, editovať ich a pridávať do nich rôzne špeciálne efekty. Neskôr sa prostredníctvom Insider programu zistilo, že Story Remix bude iba rozšírením pre aplikáciu Fotografie vo Windows 10.

Zdroj: mspoweruser.com

Dnes to ale vyzerá tak, že sa Microsoft ešte úplne nerozhodol a v najnovších buildoch pre Skip Ahead Insiderov bola aplikácia Fotografie premenovaná na Story Remix. Je dosť možné, že premenovanie aplikácie Fotografie príde spolu s budúcou aktualizáciou Fall Creators Update. Ale vzhľadom na tweet od Brandona LeBlanca, nemusí byť premenovanie aplikácie Fotografie konečné a zatiaľ je iba v testovacej fáze.

Zatiaľ teda nieje zrejmé, či aplikácia Fotografie bude definitívne premenovaná na Story Remix alebo nie. Podľa mňa pre aplikáciu, ktorá zobrazuje fotografie nieje lepší názov ako „Fotografie“, no v Microsofte si zrejme myslia niečo úplne iné. Čo si o tom myslíte Vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu