ANDROIDNovinkyTECH

Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát

Zhruba týždeň dozadu sme vám priniesli najhorúcejšie informácie z MWC 2018 kde spoločnosť Vivo prišla skutočne s unikátnym riešením fotoaparáty, ktorý sa dá otáčať. V skratke zadný fotoaparát sa dal vytiahnuť a následne otočiť pre účely sielfie fotografií.

Zdroj: GizChina (Youtube)

Najnovšie vysvitlo na verejnosť, že s obdobným riešením uvažuje aj spoločnosť Essential, ktorá už v priebehu roku získala patentová práva na obdobné riešenie.

Patent spoločnosti hovorí o tom ako maximalizovať displej na mobilnom zariadení. Preto navrhli obdobné riešenie ako spoločnosť Vivo. V tomto prípade však kamera bude schovaná v tele zariadenia, ktorú vystrčíte aktivačným tlačidlom.

Čo hovoríte na takýto spôsob maximalizácie displeju na prednej strane zariadenia, pozdáva sa vám?

Zdroj: Twitter (Andy Rubin)

TIP  Microsoft sprístupňuje technológiu PhotoDNA aj pre videá. Môže tak pomôcť odhaleniu sexuálneho zneužívania detí oveľa rýchlejšie
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu