ANDROIDNovinkyZariadenia

Americký e-shop omylom začal listovať Nokiu 2. Prezradil jej cenu

Nokia 2 len nedávno prešla FFC certifikáciou, čo vyvolalo viacero špekulácií týkajúcich sa dostupnosti zariadenia na americkom trhu. Podobne to bolo aj s  Nokiou 8, ktorá prešla rovnakou certifikáciou nakoniec však  spoločnosť HMD sa rozhodla, že pre americký trh nebude dostupná. Podobné špekulácie sa objavili neskôr aj v spojitosti s smartfónom Nokia 2.

Čo však čert nechcel, tak americký  predajca  B&H začal vo svojich produktoch listovať spomínané zariadenie. Cena tohto zariadenia pritom bola nastavená na úroveň 99 USD, čo je viac ako dobrá cena. Smartfón po niekoľkých hodinách však zo stránok B&H bol stiahnutý. Pravdepodobne však spoločnosť tak nechcene potvrdila, že Nokia 2 bude oficiálne distribuovaná aj v rámci USA.

Zdroj: NPU

Nokia 2 bude bojovať v semgmente najnižšej triedy

Nokia 2 na trh prinesie oživenie primárne v segmente najnižšej triedy. Ponúkna 4.7“/5“ LCD HD displej. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 212, ktorému bude sekundovať 1GB operačnej pamäte RAM spolu so 16GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o MicroSD kartu. Hlavný fotoaparát by mal disponovať kamerou s rozlíšením 8MP, na prednej strane nájdeme 5MP fotoaparát. Smartfón by mal byť poháňaný batériou o veľkosti 4000mAh.

Zdroj: NPU

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu