Windows aplikácie

Microsoft vypustil aplikácu “UpdateAdvisor for Windows Phone”

Tak ako mobilný operátori sa pomaly ale isto chystajú na aktualizáciu z Windows Phone 8.1 na Windows 10 Mobile, tak aj Microsoft nenecháva nič na náhodu. Microsoft v rámci postupného uvoľňovania Windows 10 Mobile vypustil do obehu aplikáciu “UpdateAdvisor for Windows Phone”, ktorá vás pripraví na proces aktualizácie vášho mobilného zariadenia.

Windows 10 Mobile

“Update Advisor vám môže pomôcť skontrolovať dostupnosť aktualizácie pre váš telefón a dostatok miesta potrebného pre jej inštaláciu. Aplikácia sa pripojí do siete aby skontrolovala nové aktualizácie, potom vám pomôže uvoľniť dostatok miesta, presunúť odporúčané zložky na SD kartu alebo OneDrive tak aby ste mali dostatok priestoru pre aktualizáciu. Po ukončení aktualizácie, zase budete môcť presunúť vaše dáta späť do telefónu.”

Aplikáciu je možné stiahnuť na odkaze nižšie.

 advisor_QR_Windows_10

Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu