Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Ako vypnúť úvodnú obrazovku Windows s novinkami, ktorá sa objavuje po aktualizáciách

zdroj: vlastný

Blíži sa čas, kedy mnohí z nás budú aktualizovať svoje zariadenia, pretože bude dostupný ďalší Creators Update. Priebeh je vždy rovnaký. Dlhá doba čakania, kedy sa pomaly aktualizuje Windows a po dokončení vyskočí obrazovka s novinkami, ktoré priniesla aktualizácia.

Avšak nie všetci majú v láske túto úvodnú obrazovku. Samozrejme, nájdu sa takí, ktorí by sa radi dozvedeli, aké nové funkcie im boli tentokrát poskytnuté. Sú aj takí, ktorým to je jedno, pretože svoj počítač využívajú len v prípade, keď potrebuje využiť internet banking, pozrieť mail, alebo iba posurfovať po internete. Potom sú tu takí, ktorí vedia, aké funkcie prichádzajú a táto úvodná správa je im zbytočná. Práve pre nich pridal Microsoft možnosť, ako ju vypnúť.

Ako vypnúť úvodnú obrazovku Windows, ktorá sa objavuje po aktualizáciách, alebo príležitostne, aby informovala o novinkách:

  • Otvorte Nastavenia.
  • Kliknite na Systém.
zdroj: vlastný
  • Vyberte Oznámenia a akcie.
  • Nájdite možnosť Zobraziť úvodnú obrazovku Windowsu po aktualizáciách a príležitostne, keď sa prihlásim, na informovanie o novinkách a návrhoch.
  • Vypnite ju.
zdroj: vlastný

Odteraz by ste nemali dostávať toto prvotné privítanie a nakoniec, aj my informujeme o novinkách.

zdroj: vlastný

 

TIP  OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Huawei Mate 20 Pro dostane do vienka batériu, ktorú mu bude konkurencia závidieť

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu