NovinkyTECH

Aj fajčenie môže byť čiastočne zdravé. Toto je prvá e-cigareta od Xiaomi s vitamínmi

Xiaomi, pomaly už niet odvetia kde tohto čínskeho gigantu niet. Najnovšie prekvapil skutočne zaujímavým gadgetom, ktorým poteší hlavne fajčiarov. Predstavil totiž e-cigaretu, ktorá je z časti zdravá. Doplnil ju totiž o vitamíny ako sú C, A, B6, B12 a E. Známymi ako „co-enzyme Q10“.  Skutočne inovatívne riešene.

Zdroj: produktová fotogafia

Táto e-cigareta by mala fungovať na princípe zohrievania tekutiny, ktorá vytvára aerosól obsahujúci nikotín, propylenglykol, glycerín, arómy (napr. jablko, mentolová, grapefruit, vanilka a ďalšie) a spomínané vitamíny. Cenovka tejto elektronickej cigarety pritom nie je nastavená vysoko, vide vás totiž zhruba ako 8-10 škatuliek cigariet, niečo málo pod 26€. Okrem toho táto elektronická cigareta príde aj so špeciálnou technológiou, ktorá automaticky zapína a vypína mechanizmus spúšťania v závislosti od toho či „ťaháte“ alebo nie.

Zdroj: Gizmochina.com, úvodný obrázok: pixabay

TIP  Toto sa nebude Xiaomi fanúšikom páčiť! V rámci rozhrania MIUI sa vybraným používateľom zobrazuje reklama
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. …vitamíny ako sú C, A, B6, B12 a E. Známymi ako „co-enzyme Q10“….

    Autor by si mal skontrolovať preklad (as well as = taktiež, ako aj) a trochu porozmýšľať, ak chýbajú znalosti.
    Vitamíny zásadne nie sú známe ako „co-enzyme Q10“.

    Po našom sa to volá koenzým. Sú toho plné reklamy na krémy. Je to nebielkovinová súčasť zložených enzýmov.

    Nehovorím o gramatike, tradične sú v článku chyby.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu