Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

The Adventures of Ninja Cat Beyond – zábavný balík motívov pre Windows 10

Zdroj: vlastný

Pred pár týždňami Microsoft vydal zábavný balík motívov s názvom The Adventures of Ninja Cat pre Windows 10. Tento balík bol a stále je dostupný vo Windows Store. Ide o 9 zábavných motívov pre Windows 10, na ktorých je vyobrazená “ninja” mačka a všetky obrázky dopĺňajú veselé farby, ktoré celý vzhľad osviežujú. Balík motívov s “ninja” mačkou sa stal veľmi populárnym a mnoho ľudí si ho obľúbilo.

Microsoft sa ale po pár týždňoch rozhodol tento motív ešte viac obohatiť a vo Windows Store sa objavil ďalší balíček s motívom “ninja” mačky s názvom The Adventures of Ninja Cat Beyond. Tentokrát ide až o 11 motívov, ktoré vyobrazujú zábavnú mačku pri turistike, plávaní alebo kempovaní.  Oproti predošlému vydaniu, sa v tomto novom väčšom balíku nachádza zopár tmavých obrázkov, ktoré ocení mnoho používateľov.

Keďže nový balík motívov taktiež obsahuje zábavnú “ninja” mačku a mnoho veselých farieb, zrejme si takisto nájde veľa fanúšikov, ako prvé vydanie tohto motívu. Pokiaľ si chcete oživiť Windows, neváhajte a stiahnite si balík motívov The Adventures of Ninja Cat Beyond priamo z Windows Store.

The Adventures of Ninja Cat Beyond
The Adventures of Ninja Cat Beyond
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Starší balík The Adventures of Ninja Cat:

The Adventures of Ninja Cat
The Adventures of Ninja Cat
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu