Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

3 hry s Minecraft grafikou, ktoré by ste mali mať v mobile

Chceli ste sa stať bankovým lupičom niekedy? Ak nie, tak sa budete chcieť ním stať teraz. Prvou hrou, ktorú si predstavíme je MiniChase, v ktorej ovládate auto po lúpeži v banke, avšak nie je to také jednoduché ako to znie. V ceste Vám budú stať desiatky policajných áut, ako aj ďalšie prekážky ako sú napríklad rôzne kužele či záterasy.

Druhou hrou je Escape Fast, ktorá svojou podstatou sa moc nelíši od MiniChase, avšak v tomto prípade nebudete jazdiť v mode „survival“, ale budete mať presne vymedzenú dráhu, kde Vašou úlohou bude dostať sa z bodu A do bodu B. Vo free verzii hra ponúka celkovo 10 levelov.

Poslednou hrou, ktorú si dnes predstavíme je Kingdom Crossing : Crossy Hero, ktorá je veľmi podobná hre Crossy Bird, avšak je oveľa náročnejšia. Prekážky sa hýbu oveľa rýchlejšie, ako aj posúvanie obrazovky, ktoré “nezaostáva” za prekážkami.

Odkazy na hry: V prípade ak Vás spomínane hry zaujali nájdete ich na nasledujúcich odkazoch  (je možné, že budete musieť zmeniť región na USA).

MiniChase
Escape Fast!

Kingdom Crossing : Crossy Hero

TIP  Multiplayerovú strielačku Insurgency si môžeš dnes do19:00 stiahnuť úplne zadarmo!

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu