TIP REDAKCIEWindows aplikácie

Zuno s mobilnou aplikáciu pre Windows Phone

Druhá polovica tohto roku bola pre majiteľov mobilných telefónov poháňaných Windows Phonom celkom plodná na aplikácie od slovenských bánk. Len nedávno sme vám priniesli novinky o novej mobilnej aplikácii Tatra Banky a UniCredits Bank, ku ktorým sa dnes pridáva aj online banka Zuno s mobilnou aplikáciu Zuno Mobile Banking.

Nová mobilná aplikácia od Zuna prináša plnohodnotnú aplikáciu, ktorá v ničom nezaostáva za alternatívnymi aplikáciami zo systémov Android a iOS. Prostredníctvom Zuno Mobile Banking máte prístup až k 80 % funkcionalít internet bankingu od Zuna. Okrem základných funkcií, ako sú napríklad prehľad účtov, platieb, atď. prináša aj možnosť blokovania karty, ktorú oceníte hlavne v zahraničí v prípade straty karty. Takúto funkciu by určite ocenili aj užívatelia ostatných bánk. Ďalšou zaujímavou funkciou, ktorú prináša táto mobilná aplikácia je možnosť za pomoci GPS a kamery dostať sa k najbližšiemu bankomatu ktorejkoľvek banky.

Aplikácia je zadarmo a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8.1.

TIP  Spomínate si ešte na Winamp media player? Možno sa vráti „späť“ k životu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

 1. ja som sa zas pytal SLSP na appku a odpisali toto:

  “vo veci vytvorenia aplikácie pre Windows Phone sme v štádiu analýzy a s problémom sa budeme zaoberať v dohľadnej dobe.
  Do implementácie Vám odporúčame používať v mobile Interntbanking mini.

  Ďakujeme.
  Prajeme Vám pekný deň.”

 2. co som nasiel na nete: VÚB Banka momentálne ponúka aplikáciu pre Android a iOS. V obidvoch prípadoch ide ale len o webovú verziu internet bankingu, ktorá sa nachádza v aplikácii. Elektronické bankovníctvo je už teraz prispôsobené pre mobilné zariadenia a teda funguje aj na Windows Phone.

  „Aplikácie máme v pláne postupne konvertovať na natívne. S touto fázou chceme priniesť aj aplikáciu pre Windows Phone,“ uviedol manažér pre inovácie VÚB Banky Radovan Ako.

  Na jeseň má do aplikácií pribudnúť prihlasovanie PIN kódom, následne banka pripraví prechod na natívne verzie. Tá bude dostupná aj pre Windows Phone. Presný časový horizont banka nespresnila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu