Windows 10 Mobile

ZTE Nubia W5

S príchodom Windows 10 výrobcovia odkrývajú svoje karty čo sa týka plánov nových telefónov a jedným z nich je aj ZTE, ktorý chystá telefón pod označením Nubia W5 s procesorom Snapdragon 801, ktorý doteraz nebol použitý ešte v žiadnom Windows Phone telefóne.

Mal by to byť telefón radený do kategórie high end, ale zatiaľ je to všetko v štádiu dohadov,čiže aj špecifikácie sa môžu zmeniť.

Nubia W5 má údajne mať až 3 GB RAM pamäte a neuveriteľných 64 GB interného úložiska.  Ak ste si mysleli,že špecifikácie doteraz boli natoľko zaujímavé, že výrobca nás nemá čím už prekvapiť, tak vás poteším napríklad 13MP zadným foťákom s optickou stabilizáciou či sa batériou o kapacite až 4500 mAh. Medzi výbavou by tiež nemala chýbať ani 4G konektivita.  Hneď ako sa dozvieme ďalšie špecifiká pripravovaného zariadenia, tak vás budeme o nich informovať.

ZTE Nubia W5
TIP  Nový smartfón od ZTE nie je vybavený selfie kamerou, no na druhú stranu má displej aj na zadnej strane zariadenia
Tagy
Ukáž viac

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu