Windows Hry

Zombie’s Got a Pogo ďalšia návyková hra

Zombie’s Got a Pogo je ďalšia hra, ktorej s čistým svedomím môžeme priradiť  prívlastok „návyková“. Jedná sa o jednoduchú hru s prepracovanou grafikou a skvelým zvukovým „podmazom“. Cieľom hry je prejsť čo najdlhšiu vzdialenosť od štartovacieho bodu, avšak nie je to také ľahké ako sa to na prvý pohľad môže zdať. V ceste za úspechom Vám budú stať desiatky prekážok, ako sú napríklad staré autá, odpadkové koše, jamy a podobne. Pričom každá prekážka sa správa trochu inak. Alebo nehovoriac o skrytých prekážkach, ktoré odhalíte samozrejme až keď je neskoro.

Hra je dostupná vo Windows Phone Store zadarmo (treba si zmeniť región na USA)

TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

  1. Akurát nedávno som ju začal hrať. Veľmi dobrá. Môžem odporučiť.

    L925

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu