Zaujímavosti

Známy Youtuber našiel utopený iPhone X v rieke. Bol funkčný aj po 2 týždňoch. PS: jeho majiteľka sa nepotešila ani tak telefónu, ale úplne dačomu inému

Známy Youtuber, ktorý pôsobí pod pseudonymom Man + River zameriavajúci sa na zvláštny koníček – potápanie a hľadanie vecí, ktoré ľudia stratili našiel pri svojej obľúbenej činnosti utopený smartfón iPhone X.

Spomínaný smartfón disponuje certifikátom IP67 čo znamená, že je vode odolný do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút. Nuž, ako môžete vo videu nižšie vidieť tak iPhone X vydržal oveľa dlhšie, konkrétne 2 týždne.

Najmilšie na náleze tohto smartfónu však bola prvotná reakcia vlastníčky, ktorá sa nepotešila ani tak svojmu smartfónu, ale dátam, ktoré v ňom mala uložené. Totiž v telefóne mala všetky fotografie svojej malej dcéry, ktoré by boli bez vrátenia smartfónu nenávratne preč.

Zdroj: Twitter, Youtube

 

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu