Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Zmena je život a my sa musíme posunúť ďalej – WindowsCentrum.sk sa mení na Vosveteit.sk

Zdroj: vlastný

Ak patríte medzi našich pravidelných čitateľov tak ste určite postrehli, že pred niekoľkými dňami sme vymenili náš starý web za zbrusu nový. Dôvod tejto zmeny bol veľmi jednoduchý, dizajnovo starý web nespĺňal stále zvyšujúce sa nároky našich čitateľov, teda Vás.  Spolu so zmenou dizajnu však prichádza aj rebranding nášho portálu, ktorý je najvýraznejšou zmenou za posledné 3 roky nášho pôsobenia na internete. Už nás totiž nebudete poznať pod značkou „Windowscentrum.sk“, ale pod značkou „Vosveteit.sk“. Pre Vás, našich čitateľov sa toho veľa nezmení, stále u nás nájdete rovnaký obsah ako doteraz s tým rozdielom, že okrem neho pribudne ďalší. K tomuto kroku nás doviedla jedna krásna myšlienka:

„Opustiť niečo dobré, kvôli ešte lepšiemu netreba ľutovať.“

Windowscentrum.sk je pre nás srdcovka, ktorej mnohí nedávali šancu na úspech a aj napriek tomu sa nám podarilo okolo Windowsu a Windowsu Mobile vybudovať jednu z najväčších ak nie najväčšiu komunitu na Slovensku. Viac ako 60% z Vás chodilo na náš web priamo, neboli sme teda odkázaní na Facebook a ani žiadnu reklamu. Jednoducho ste si nás otvorili pri rannej káve či počas dňa. Na slovenskom internete sme preto patrili a aj patríme medzi unikátne projekty. Dnes hoci už Windows Mobile komunita ja viac menej mŕtva (dôvody prečo je tomu ta netreba rozpisovať), tak aj napriek tomu ste nás neopustili a vidíme, že hoci z mobilného Windowsu ste presedlali na Android tak aj napriek tomu nás navštívite čo pokladáme za najväčšiu vďaku za našu prácu, ktorá nás ženie dopredu.  A tu vznikla myšlienka rebrandingu – chceme viac odzrkadľovať to čo robíme a na čo sa chceme sústreďovať.

TIP  Toto sú nové analógové Xiaomi hodinky TwentySeventeen s výdržou batérie 5 rokov. Stoja menej ako 25€

Aké máme plány do budúcna?

Plány do budúcna máme veľké. Chceme Vám, našim čitateľom priniesť nové služby. Aktuálne pracujeme na 3 nových projektoch. Jeden sa týka VIDEO obsahu, ktorý sme pre Vás už začali vyrábať a plánujeme ho postupne rozširovať a o ďalších dvoch by sme chceli ešte niekoľko týždňov pomlčať. Vieme Vás však uistiť, že budú stáť za to!

Zdroj: vlastný

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu