AppleNovinky

Žena bola v tom, že na Black Friday urobila obchod života a kúpila iPhone 6 za 100 USD. To čo ju čakalo v balení však nemá obdoby

Čierny piatok alebo Black Friday je spájaný so skvelou ponukou, ktorá je častokrát taká lákava, že sa jej len ťažko dá povedať nie. To si povedala aj jedna žena, ktorá si kúpila iPhone 6 a doplatila na to.

Podľa dostupných informácií sa v jej okolí bydliska pohyboval nákladný automobil, z ktorého šofér ponúkal zľavy, ktorým sa ťažko hovorí nie a jednou z nich bol aj „lacný“ iPhone 6, ktorý sa mu podarilo predať za 100 USD. Teda, ono to celkom iPhone nebol. Žena totiž hoci bola v domnienke, že si zadovážila nový iPhone tak ju doma čakalo prekvapenie v podobe desiatich kúskov zemiakov. Mimochodom, tento „poctivý“ predajca jej nezabudol pribaliť aj nabíjačku, samozrejme že pre Android zariadenie. Treba uznať, zmysel pre humor má. Reakciu tejto ženy si môžete pozrieť na videu nižšie.

Zdroj: Independet

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu