NovinkyZaujímavosti

Že telefón a fidget spinner nejde dokopy? Ale áno, predstavujeme vám mini telefón  Chilli

Fidget Spinner, je hračka ktorá v posledných mesiacoch získala na popularite a to naprieč všetkých kontinentov. Najnovší „výstrelok“ ju však kombinuje s mini telefónom Chilli.

Pre tých, ktorí Fidget Spinner nepoznajú tak sa jedná o anistresovú hračku, v ktorej strede nájdete ložisko, okolo ktorého sa točí „zvyšok“ hračky. V e-shopoch tento gadget nájdete už od pár €.

Spoločnosť Chilli prišla teraz na trh so skutočne zaujímavých gadgeto-telefónom. Asi už ako tušíte tak sa jedná o kombináciu tohto gadgetu spolu s telefónom.

Prvý Fidget Spinner telefón na svete

Ide prakticky o hlúpy telefónov ktorého stred je tvorený ložiskom. Okrem tohto ložiska disponuje ešte 1.4 palcovým displejom, technológiou Bluetooth či webovým prehliadačom ako aj slotom pre pamäťovú kartu. Viac však nečakajte, jedná sa skutočne o veľmi jednoduchý telefón. Jeho cena je niečo okolo 20 USD a zatiaľ bude dostupný pre indický trh.

Zdroj: TheVerge

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu