TECHWindows 10

Že Super Mario Kart a Microsoft HoloLens nejdú dokopy? Ale idú! Tieto motokáry musia stáť za to | VIDEO

Nedávno sme Vám priniesli článok, v ktorom sme ukázali prácu jedného z developerov pracujúceho na software-y pre inteligentné okuliare Microsoft HoloLens. Jeho výtvor – hra Super Mario, ktorú bolo možné hrať v parku bol famóznym výsledkom desiatok, ba možno stoviek hodín programovania.

V týchto dňoch sa však objavilo na internete nové video, ktoré ukazuje ďalšiu „namotávku“, konkrétne Mario Kart (oficiálny názov znie „Hado Kart“). Ako už asi tušíte, tak vašou úlohou bude ovládať motokáru a inteligentné okuliare vám budú zobrazovať na vymedzenej ploche rôzne prekážky či iné predmety, ktoré je nevyhnutné pozbierať. Ako to vyzerá v praxi si môžete vo videu nižšie.

Motokáry Mario Kart a inteligentné okuliare HoloLens

Zdroj: MSPower, Youtube

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu