ANDROIDAppleHryNovinky

Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne

Keď sa povie mobilné hry tak mnoho hráčov, najmä tých počítačových mávne nad nimi rukou so slovami, že je to predsa smartfón, ktorý neponúka taký komfort ako PC alebo herná konzola, a práve preto nikdy nebude o ne taký enormný záujem. Nuž nie je tomu tak, teda aspoň v tomto prípade.

Najnovšie sa vývojári hry PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) z Tencet Games pochválili štatistikami, ktoré hovoria sami za seba – 20 miliónov aktívnych hráčov denne si zahrá PUBG na svojom smartfóne. Tieto štatistiky pritom neobsahujú hráčov z krajín ako je Čína, Japonsko a Kórea. Reálne čísla aktívnych hráčov tak môžu byť výrazne „zelenšie“.

Nedávno v rámci tejto populárnej hry začala 3. sezóna príchodom mapy Sanhok. Spoločnosť zároveň potvrdila, že 2. sezónu si zahralo viac ako 130 miliónov hráčov z viac ako 200 krajín.

Ak by ste si chceli zahrať jednu z najpopulárnejších ak nie najpopulárnejšiu hru na svete na svojom smartfóne tak môžete tak spraviť prostredníctvom odkazov nižšie odkiaľ ju môžete stiahnuť do vášho smartfónu.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Tencent Games
Price: Free+

Zdroj: MSP

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu