NovinkyTECH

Zázračná digitálna mena Bitcoin počas dnešného dňa zaznamenala hlboký prepad

Nie všetko čo sa blyští je zlato. Tak ak ste sa týmto porekadlom riadili počas včerajšieho a dnešného dňa a rozhodli ste odložiť investíciu do digitálnej meny Bitcoin tak ste spravili dobre. Totiž hodnota Bitcoinu niekoľko hodín dozadu zaznamenala hlboký prepad.

Bitcoin sa prepadol

Hoci sa Bitcoin v poslednej dobe sa šplhal k magickej sume 20,000USD tak počas včerajšieho a dnešného dňa zaznamenal hlboký prepad. Na jedenom z najväčších trhov Coinbase padla hodnota o viac ako 20% čo je najväčší nárazový pokles v rámci celého kalendárneho roka. V číslach hodnota Bitcoinu poklesla z hodnoty takmer 17,500USD na hodnotu okolo 12,500USD.

Zdroj: techcrunch.com

V každom prípade Bitcoin opäť pomaly naberá na hodnote. Rovnaký trend kopírovali aj ďalšie digitálne meny ako sú Ethereum (-20 percent), Bitcoin Cash (-30 percent) či Litecoin (-21 percent).

Zdroj: techcrunch.com, úvodný obrázok: Pexels.com

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu