NovinkyWindows aplikácie

Zadarmo dostupný Paint.net sa objavil vo Windows Store, avšak za poplatok

Obľúbený grafický editor Paint.net sa objavil vo Windows obchode, avšak mnohých prekvapí to, že je spoplatnený, hoci je identický ako klasická desktop aplikácia.

Nejedná sa pritom o žiaden podvod či niečo podobné, autor Rick Brewster tento poplatok vysvetľuje tým, že túto možnosť ponúka samotný obchod, pričom medzi výhody takto stiahnutej aplikácie patria automatické aktualizácie, jednoduchá inštalácia ako aj lepšia stabilita.

Zdroj: Paint.net

Vývojár tiež dúfa, že týmto spôsobom používatelia a fanúšikovia aplikácie ho podporia pri jej ďalšom vývoji. Momentálne Paint.net je dostupný v obchode za 4.99€, od 1.11.2017 cena bude už však 8.99€.

Aplikáciu môžete stiahnuť cez odkaz nižšie. Dostupná je pre všetky Windows 10 zariadenia.  Ako je to s vami, ste ochotný podporiť kvalitný software aj finančne?

paint.net
paint.net
Developer: dotPDN LLC
Price: $6.99 $3.99

Zdroj: vlastný

TIP  V prvej 10 najvýkonnejších smartfónov nájdeme 4 smartfóny od Xiaomi. Našli ste tam aj svoj smartfón?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu