NovinkyTIP REDAKCIE

Začína akcia na vlajkovú loď Mars Pro. Za najviac zvýhodnenú cenu bude prvých 80 zariadení

Uvažujete o novom telefóne? Ak áno tak by ste nemali premrhať akciu zariadenie Verne Mars, ktoré ponúka špecifikácie vlajkovej lodi s cenovkou strednej triedy.

Internetový e-shop GearBest.com v rámci uvedenia tohto zariadenia na trh si pripravil skutočne zaujímavú akciu, v rámci ktorej zariadenie sa bude predávať za zvýhodnenú cenu od 160€ do 200€ (od 26.06.2017 16:00 UTC / 18:00 nášho času).

Poďme sa pozrieť však na spomínané špecifikácie zariadenia. Na prednej strane nájdeme veľký 5.5“ LCD FULL HD panel pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. Nechýba ani 5MP predná kamera na „selfie-čka“. Mimochodom, displej sa môže ďalej pochváliť aj širokými pozorovacími uhlami (178 stupňov) či o 15% lepšou presnosťou odozvy vďaka technológii TDDI ako je tomu pri štandardných zariadeniach.

Zdroj: GearBest.com

V útrobách zariadenia sa nachádza aj nadpriemerný hardware – procesor Helio P25 s ôsmimi jadrami pracujúcich na takte 2.5GHz, ktorému sekunduje 6GB operačnej pamäte RAM a 64GB úložného priestoru. O kvalitu fotografií sa stará 13MP kamera od Sony  s technológiou RWB, ktorá napríklad redukuje o 80% šum nočného svetla. Nechýba ani technológia rýchleho zaostrovania (ako automatického tak aj dotykového) či ďalšie vychytávky.

Zdroj: GearBest.com

Mnohých poteší určite aj senzor otlačkov prstov, ktorý sa nenachádza štandardne na zadnej strane, ale v bočnom paneli. Pochváliť sa ďalej môže rýchlymi reakciami do 0.1s.

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom, v rámci konektivity smartfón disponuje ako klasickou podporou Bluetooth technológie, 4G sietí tak aj USB Type – C portom pre rýchly prenos dát a rýchle nabíjanie, či veľkokapacitnou batériou o veľkosti 3500mAh. A to najlepšie na záver, výrobca tento smartfón zabalil do celokovového teľa.

Vlajkovú loď Mars Pro nájdete tu – nezabudnite na vloženie kupónu „MARSPRO“

Poznamka redakcie: E-shop za zvýhodnenú cenu ponúka prvých 80 zariadení. Pričom ak nestihnete si ho zakúpiť v rámci tejto ponuky, tak do 4.7.2017 je dostupný stále za zvýhodnenú cenu.

 

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close