Windows 10Windows 10 Mobile

Zac Bowden: “Oficiálne oznámenie Andromeda OS aktuálne nehrozí”. Microsoft projekt odsúva pravdepodobne na rok 2019

Microsoft dlho mlčal a to aj napriek tomu, že sme mohli v pravideľných intervaloch sledovať správy týkajúce sa nového operačného systému Andromeda OS, s ktorým podľa viacerých zdrojov mal byť predstavený aj Surface Phone.

Andromeda OS v tento rok definitívne nepríde

Developer Steve Trhoughton-Smith, ktorý nedávno leakol informácie týkajúce sa skadacieho Surface tabletu z kuchyne Microsoftu hovorí, že Andromeda OS príde v budúcom roku. Jeho tweet následne doplnil reakciou aj Zac Bowden, v ktorej píše, že oficiálne oznámenie operačného systému Andromeda OS aktuálne nehrozí. Na ďalšie informácie však ostal skúpy.

Andromeda OS je operačný systém, ktorého jadro tvorí samotný Windows 10 a má dopomôcť Microsoftu vytvoriť novú kategóriu zariadení, ktorá by skombinovala výhody smartfónu a počítača.

Zdroj: Twitter, Úvodný obrázok: Twitter (David Breyer)

TIP  Aké funkcie a aplikácie zmiznú z Windowsu 10 po aktualizácii October 2018 Update?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu