NovinkyZaujímavosti

Zabudnite na „Dislike“ tlačidlo. Facebook testuje „Downvote“, aby moderoval komentáre

Podľa najnovšieho reportu Facebook začal testovať nové tlačidlo „Downvote“, ktoré povoľuje používateľom označiť komentáre ako zavadzajúce alebo urážlivé.

Na Facebooku sa objavilo nové tlačidlo „Downvote“

https://twitter.com/TaylorLorenz/status/961720791858544641

Pri väčšom počte tohto typu označenia komentára bude neviditeľný pre verejnosť. Pre internetový magazín TheVerge hovorca Facebooku povedal:

„Netestujeme dislike tlačidlo. Zaoberáme sa tým, ako nám  môžu používatelia dať spätnú väzbu týkajúcu sa komentárov na stránkach. Tento test beží len na malej skupine ľudí z USA.“

Kedy táto funkcia bude dostupná pre všetkých a ani ako bude presne fungovať je dnes otázne. V každom prípade hneď ako budú dostupné nové informácie tak vás budeme informovať.

Zdroj: TheVerge, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Tak toto tu ešte nebolo! Cena smartfónu Xiaomi Mi Max 2 klesla na historické minimum
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu