Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Youtube klient Awesome Tube dostal dávku nových funkcií, ktoré nedávno predstavil aj Google | APLIKÁCIE

zdroj: seoclerk.com

Youtube klientov, a hlavne tých dobrých je vo Windows Store ako šafranu. A preto nás teší veľká aktualizácia Youtube klienta tretej strany Awesome Tube, za ktorou stojí štúdio Chococode.

Vývojári z tohto štúdia si pre nás pripravili skutočne kvalitnú nádielku noviniek. Okrem úplne nového UI rozhrania ako pre PC tak aj pre smartfóny sa môžeme tešiť aj na funkcie, ktoré nedávno predstavila spoločnosť Google. Napríklad aplikácia umožňuje prehrávanie videí na pozadí a to nie len v rámci rozhrania aplikácie, ale aj mimo nej. Ďalšou funkciou, ktorá prišla aj na konkurenčný Android je možnosť pretáčania videá a to len prostredníctvom potiahnutia prstu v rámci videa do oboch strán.  Nové UI prináša aj možnosť sledovania videa a zároveň prezerania komentárov ako aj vytvárať príspevky.

Nechýbajú ani klasické funkcie ako sú možnosti nahrávania videí, mazania a celkovo správy vášho účtu. Aplikáciu aktualizujete cez odkaz nižšie. PS: dostupná je zadarmo.

Awesome Tube - Youtube to your heart
Awesome Tube - Youtube to your heart
Developer: Chococode
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Zoznámte sa s novým nástrojom na vytváranie screenshotov vo Windows 10

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu