Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Xim: šikovná aplikácia pre zdieľanie fotiek, ktoré nemajú vidieť …

Microsoft práve vypustil novú aplikáciu Xim. Aplikácia slúži na zdieľanie Vašich fotografií so skupinou najbližších priateľov.

Podľa Microsoftu Xim je nová cesta zdieľania fotografií, ktorá nezdieľa Váš „telefón“, ale len fotografie. Všetky fotografie, ktoré pošlete cez túto aplikáciu majú krátku „životnosť“, znamená to, že sa jednoducho vymažú po tom, ako si ich Váš priateľ prezrie. Ďalšou výnimočnou vlastnosťou je, že aplikáciu  nepotrebujú mať nainštalovanú Vaši priatelia v telefóne, jednoducho im príde link, na ktorom nájdu fotografie. Celkom šikovné riešenie keď sa chcete svojím známym pochváliť piatkovou žúrkou čo ste povystrájali a zároveň nechcete aby  tieto fotky boli ďalej zdieľané. Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, dostupná je pre všetky zariadenia s Windows Phone 8 a 8.1 (potrebné zmeniť región na USA).

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu