Novinky

Spoločnosť Xiaomi predstavilo nové Bluetooth slúchadlo. Stojí menej ako 16€

Spoločnosť Xiaomi patrí v súčasnosti medzi najinovatívnejšie spoločnosti na svete. Každý deň prinášajú nové a nové produkty, napríklad niekoľko dní dozadu spoločnosť Xiaomi predstavila bundumechanizmom vlastného vyhrievania a teraz s k nej pridávajú aj nové bluetooth slúchadlá.

Spoločnosť Xiaomi predstavila nový produkt, ktorý ocenia hlavne aktívni športovciXiaomi Bluetooth Mini Headset slúchadlo. Zaujímavé sú z viacerých uhlov pohľadu, napríklad že slúchadlá je možné pripojiť k dvom zariadeniam súčasne.

Original Xiaomi LYEJ05LM_2
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadlo disponuje certifikáciou IPX4. Znamená to, že im neuškodí ani stret s vodou. Zvukový rozsah slúchadiel je 20-20000Hz a impedancia 16ohm. Doba prehrávania slúchadiel na jedno nabitie je 3 hodiny. Okrem toho disponuje viacerými technológiami ako redukcia okolitého šumu, špeciálnym multifunkčným tlačidlom na prijímanie/odmietanie hovorov, ovládanie hudby, vyvolanie hlasovej asistentky a podobne.

Original Xiaomi LYEJ05LM
Zdroj: produktová fotografia

Medzi prvými obchodmi, ktoré začali ponúkať toto slúchadlo je internetový obchod GearBest.com, ktorý ho ponúka za menej ako 16€.

Nové Bluetooth slúchadlá od Xiaomi nájdete tu

Zdroj: vlastný, fotografie: produktové fotografie

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu