ŠPEKULÁCIE

Poznáme dátum dostupnosti Windows 10 Mobile pre zariadenie od spoločnosti Xiaomi

Ešte v júli tohto roku sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o tom, že čínsky mobilný gigant začal spolupracovať so spoločnosťou Microsoft, konkrétne na Windows 10 v mobilnej verzii.

Joe Balfiora v tom čase potvrdil, že Windows 10 Technical Preview je možné používať aj zariadeniach Xiaomi, ako aj to, že prebiehajú testovania v rámci úzkej skupiny používateľov.

V dnešných dňoch sa objavilo správa od vysokopostaveného zamestnanca Microsoftu na sociálnej sieti Weibo správa, ktorá hovorí o tom, že ecosystém Windows 10 Mobile by sa mal do obehu dostať pre majiteľov mobilných telefónov značky Xiaomi Mi4 ešte v priebehu tohto týždňa. Údajne by sme sa príchodu Windows 10 Mobile na Mi4 mali dočkať 26. novembra, na Deň vďakyvzdania.

Uvítali by ste Windows 10 aj na iných Android zariadeniach?

Informácie o tom priniesol portál Neowin.net

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu