NovinkyZaujímavosti

Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži

Xiaomi je jedna z najinovatívnejších spoločností v súčasností, ktorá sa nebojí pustiť aj na trh o ktorom by sme povedali, že toho moc nevie. Takýmto príkladom je aj teraz predstavený nový gadget, ktorý patrí do kategórie užitočných – elektrický holiaci strojček, ktorý patrí pod líniu zariadení MIJIA. Oproti konkurencií prináša niekoľko zaujímavých noviniek.

Xiami predstavilo elektrický holiaci strojček

Tento elektrický holiaci strojček prichádza v tenkom a plne kovom prevedení s minimalistickým dizajnom, ktorý osloví mnohých. Horný kryt je vyrobený z špeciálneho andizovaného hliníka. Celková hrúbka zariadenia je 13.2mm a váži len niečo okolo 100g.

Zdroj: Gizmo

Čepeľ je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov pochádzajúcich z Japonska. Konkrétne na jeho výrobu sa použili materiály z akých sú vyrábané samurajské meče. Xiaomi ďalej tvrdí, že tento materiál by nemal spôsobovať podráždenie pokožky a zároveň by jeho veľkou prednosťou mala byť ostrosť, ktorá v kombinácii s 27° mala ponúkať koncovým používateľov najvyššiu možnú kvalitu holenia.

Zdroj: Gizmo

Tento elektrický strojček je napájaný Lithium-Polymer batériou, ktorá poháňa motorček s až 7800 otáčkami. Nabíjanie tohto zariadenia pritom má prebiehať cez USB Type – C konektor. Tak isto sa môže pýšiť aj hlučnosťou len 65dB. A to najdôležitejšie, cena. Tá je nastavená na 179 Yuanov, čo predstavuje zhruba niečo málo pod 25€.

Zdroj: Gizmo

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu