Xiaomi

Xiaomi PocoPhone F1 môžete bez obáv používať aj v daždi. Smartfón získal certifikáciu voči ošpliechaniu vodou

Xiaomi PocoPhone F1 je bezpochyby jedným z najvydarenejších smartfónom z kuchyne Xiaomi. Ponúka nadpriemernú výbavu za cenu, ktorá nemá konkurenciu vo svojej kategórii.

Smartfón bol oficiálne predstavený niekoľko týždňov dozadu pričom spoločnosť Xiaomi neprezradila o zariadení jednu vlastnosť, ktorú kľudne môžeme zaradiť medzi tie dôležitejšie.

Najnovšie POCO India na sociálnej sieti Twitter zverejnila status, v ktorom sa chváli, že smartfón je odolný voči špliechajúcej vode. Neznamená to však, že sa môžete s ním kúpať, ale nemusíte sa napríklad báť poškodenia ak ho oblejete alebo budete používať počas dažďu. Smartfón konkrétne disponuje certifikáciou P2i.

Spoločnosť Xiaomi touto informáciu pravdepodobne v čase predstavenia telefónu disponovala, ale s veľkou pravdepodobnosť o nej nepovedala z dôvodu, že samotné zariadenie v tom čase nedisponovalo oficiálnou certifikáciou. V každom prípade je táto informácia a vlastnosť skvelou správou pre všetkých majiteľov tohto smartfónu ako aj pre potencionálnych záujemcov.

Xiaomi PocoPhone F1

Zdroj: Twitter (POCO India)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu