NovinkyTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou. Akcia končí už čoskoro!

O kvalite výrobkov Xiaomi nemusíme dlho diskutovať. Vďaka stále rozširujúcemu sa sortimentu ako aj narastajúcej popularite ich produktov si budujú cestu na vrchol a o to viac nás teší, že ich produkty sú dostupné aj v našich regiónoch. Nedávno sme vás informovali o akciovej ponuke na Xiaomi Drona so 4K rozlíšením a dnes sme si pre vás pripravili zase akčnú kameru, ktorá má jasný cieľ – poraziť kamery značky GoPro a veru nemá od toho ďaleko pri tejto cenovej politike.

Xiaomi Mijia Camera 4K nájdeš v akciovej cene tu

Kamera Xiaomi Mijia je aktuálne dostupná v akciovej cene za niečo málo pod 110€ a ponúka toho skutočne veľa. Hlavnými atribútmi tejto kamery je podporované 4K rozlíšenie pri 30 fps, teda 30 obrázkov za sekundu.  O kvalitu záberu sa pritom stará šošovka od známeho výrobcu Sony – IMX317. Kamere pritom nechýbajú  ani technológie ako sú napríklad automatické zaostrovanie, anti-shake a ďalšie.

Zdroj: GearBest.com

Podporované sú pritom aj nižšie rozlíšenia, napríklad 2.5K pri 30 fps, FULL HD rozlíšenie pri 100 fps a 720p HD až pri 200 fps. Zorné pole šošovky je až 145 stupňov a clona f/2.8. Poteší aj podpora RAW formátu, a ako bonus táto kamera prichádza so 6-osovou elektronickou stabilizáciou. Zariadenie podporuje SD karty do veľkosti 64GB.

Nechýba ani displej

Zaujímavosťou touto zariadenia je aj to, že ponúka displej s rozlíšením 960 x 480 bodov, s ktorým si môžete fotografie ako aj videá pozrieť ešte predtým ako ich nahráte do PC.

TIP  Cena Xiaomi Mi Band 3 padla na jednu z najlepších cien za posledné týždne! Nepremeškaj túto časovo limitovanú ponuku
Zdroj: GearBest.com

Xiaomi Mijia Kamera ponúka batériu o kapacite 1450mAh, ktorá sľubuje zhruba 2 hodiny nepretržitého pracovného času, resp. 4 hodiny v režime stand-by.

Nezabudnite využiť dopravu EU Priority Line

Nezabudnite na to, že máte možnosť využiť za pár € aj dopravu „EU Priority Line“, vďaka ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je napríklad doplácanie CLA či DPH (e-shop tieto poplatky zaplatí za Vás).

Xiaomi Mijia Camera
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mijia Camera 4K nájdeš v akciovej cene tu

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (Redskull)

 

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu