Xiaomi

2. generácia elektrických zubných kefiek Xiaomi – Xiaomi Mijia Doctor BET-C01 je opäť dostupná s lákavou cenovkou

Spoločnosť Xiaomi predstavila nie tak dávno 2. generáciu zubných kefiek Mijia a v týchto dňoch sa dostala do oficiálneho predaja.

Xiaomi Mijia Doctor Bei Sonic Electric Toothbrush BET-C01 IPX7

Nová generácia prišla s viacerými vylepšeniami. Xiaomi BET-CO1 ponúka 2 módy čistenia zubov. Soft mód, teda mód, ktorý ocenia hlavne ľudia s citlivými zubami  a štandardný mód. K dobrým výsledkom čistenia dopomáha motorček s 31000 vibráciami za sekundu. Nechýba samozrejme ani možnosť upozornenia na zmenu polohy v 30-sekundových intervaloch.

Xiaomi Mijia Doctor BET-C01
Zdroj: produktová fotografia

Zubná kefka je zároveň aj vode odolná čo znamená, že s ňou nemusíte zaobchádzať v rukavičkách. Vyčistite ju tak veľmi jednoducho, pod prúdom tečúcej vody. Chváli sa totiž certifikátom IPX-7. Zároveň je dodávané s dockovaciou stanica, ktorá nabíja akumulátor s kapacitou 700mAh sľubujúcim 21 dňovú výdrž.

Xiaomi Mijia Doctor BET-C01 vode odolnost
Zdroj: produktová fotografia

Táto zubná kefka ponúka viacero funkcionalít a zároveň disponuje viacerými kľúčovými vlastnosťami. Napríklad disponuje trojicou rôznych štetiniek pričom každá z nich plní inú úlohu. My by sme najradšej vyzdvihli modré štetinky, ktoré odstraňujú flaky vzniknuté z kávy, čaju a obdobných potravín zo zubou.

Xiaomi Mijia Doctor BET-C01 - stetiny
Zdroj: produktová fotografia

Táto zubná kefka je zároveň dodávaná so špeciálnym puzdrom slúžiacim na pohodlný prenos.

Xiaomi Mijia Doctor BET-C01 - balenie
Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne túto zubnú kefku do obchodu zaradil e-shop GearBest.com kde ju nájdeme v akciovej ponuke za 24€.

Xiaomi Mijia Doctor Bei Sonic Electric Toothbrush BET-C01 IPX7

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu