TIP REDAKCIEXiaomi

S gadgetom Xiaomi MI WiFi Repeater Pro získaš plný Wi-Fi signál aj tam, kde sa Ti o tom nesnívalo. Cena je pritom extrémne nízka

Určite si zažil situáciu, kedy Wi-Fi signál v miestnosti nebol dokonalý a premýšľal si nad tým, čo robiť, aby došlo k zosilneniu signálu. V takom prípade je najlepší riešením používať Wifi zosilňovač, ktorý poznáme pod označením Wi-Fi extender. Ten dokáže zosilniť akýkoľvek dostupný Wi-Fi signál v okolí. Našim tipom je model Xiaomi MI WiFi Repeater Pro , ktorý ponúka výkonný hardvér pre skvelé zosilnenie signálu.

Xiaomi Wifi Extender Pro
Zdroj YouTube: AndroLatin

Xiaomi Wifi Extender Pro je skvelý doplnok aj pre náročných používateľov. Tento zosilňovač totiž dokáže preniesť až 300 mbps rýchlosť, ktorá je úplne dostatočná pre hranie online hier, sledovanie 4K obsahu či streamovanie. Zosilňovač je navyše vybavený silnými dvoma 2 dBi anténami, ktoré sa postarajú o stabilitu internetového pripojenia a dobrý dosah. Extender navyše zaujme veľmi kompaktnými rozmermi a sympatickým a jednoduchým dizajnom, takže sa nebude jednať o zariadenie, ktoré treba pred návštevou skrývať.

Kvalitný a cenovo dostupný Wifi zosilňovač od Xiaomi môžeš získať za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Xiaomi MI WiFi Repeater Pro dodá Wi-Fi sieti novú šťavu

Profesionálny zosilňovač internetu od známeho výrobcu Xiaomi sa nastavuje priamo cez smartfón. Jedná sa o plnohodnotné smart riešenie, takže zabudni na náročné pripojovanie extenderu cez rôzne káble a potom nutnosť nastavovať zariadenie na počítači. Xiaomi Wifi Extender stačí pripojiť k smartfónu a jednoducho prostredníctvom aplikácie už len zvoliť čo najpohodlnejšie nastavenia podľa svojej potreby. Wifi zosilňovač je následne ihneď pripravený k práci.

TIP  Čína opäť raz valcuje konkurenciu cenou, ktorá nemá obdobu! Premeň svoju TV na chytrú vďaka tomuto TV Boxu
Xiaomi Wifi Extender Pro
Produktová fotografia

Xiaomi MI WiFi Repeater Pro je teda skvelé riešenie pre každého, kto sa trápi so slabším wifi signálom. Táto malá čierna krabička dokáže priam “čarovať” a po krátkom nastavení môže zosilniť akýkoľvek dostupný slabší signál. Tento skvelý doplnok je aktuálne navyše vo veľkej zľave, kedy je možné repeater kúpiť z pôvodných 17.96 € len za 10,82 € . K tejto variante však ešte odporúčame kúpiť redukciu, aby si mohol repeater pripojiť do akejkoľvek našej zásuvky. V štandarde je totiž tento gadget dodávaný s US koncovkou.

Kvalitný a cenovo dostupný Wifi zosilňovač od Xiaomi môžeš získať za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Redukciu z US zásuvky do EU zásuvky nájdeš sem

Zdroj: vlastný, TS

Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu