Novinky

Xiaomi Mi Pad 4 je dostupný za historicky najnižšiu cenu | TIP REDAKCIE

Ak patríš medzi skupinu ľudí „Xiaomi pozitív“ tak by si mal zbystrieť. Nie tak dávno predstavený tablet z kuchyne tohto čínskeho giganta – Xiaomi Mi Pad 4 je aktuálne dostupný v renomovanom zahraničnom obchode GearBest.com, ktorý ponúka možnosť doručenia cez EU Priority Line bez doplácania DPH a CLA (všetky tieto poplatky hradí obchod). Tablet aktuálne stojí niečo málo pod 205€ avšak za podmienky využitia kupónu „GB&TAMI432“ zrazíte cenu o ďalších zhruba 25€. Kupón je však časovo limitovaný.

Xiaomi Mi Pad 4

Xiaomi Mi Pad 4 ponúka veľký 8“ IPS FULL HD (1920 x 1200 bodov) displej čo predstavuje hustotu pixelov 283 ppi. Ďalej sa chváli vysokým kontrastom 1200:1 a prednou 5MPx kamerou , ktorá poslúži primárne na video hovory a v prípade núdze aj na nejaké to selfiečko. Nechýba však ani podpora pokročilej technológie rozpoznávania tváre.

Xiaomi Mi Pad 4_displej
Zdroj: Youtube (C4ETech)

Z hľadiska výkonnú ponúka procesor Qualcomm Snapdragon 660 s 8-jadrami s maximálnou pracovnou frekvenciou 2,2GHz, ktorému sekundujú 3GB RAM  a 32GB úložný priestor. Inými slovami tablet nebude mať problémy s väčšinou aplikácií ako aj 3D hier, ktoré nájdeš v obchode Google Play.  Celé telo pritom je zabelené do kovu, ktorý ochráni zariadenie pred nechceným mechanickým poškodením. V rámci zadnej strany zariadenia okrem loga nájdeme ešte 13MPx kameru.

Čo sa týka konektivity tak zariadenie ponúka veľkú 6000mAh batériu, ktorá sľubuje napríklad 12 hodín prehrávania videí alebo 15 hodín čítania. Nechýba ani Bluetooth v štandarde 5.0, Dual WiFi 2.4GHz/5.0GHz či stále populárnejší USB Type – C konektor, ktorý pomaly ale isto nahrádza klasické micro USB vstupy. Mimochodom tablet je dodávaný s nadstavbou MIUI 9.

Xiaomi Mi Pad 4 kupon
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi Pad 4

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube (C4ETech)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu