Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8 bude vlajková loď, ktorá sa bude radiť do kategórie dostupných. Odhaľuje to uniknutá časť prezentácie

Zdroj: Xiaomi

Keď sa povie Xiaomi tak mnohých ihneď napadnú smartfóny so skvelým pomerom výkonu a ceny a nebude tomu inak ani pri tohto ročnej vlajkovej lodi Xiaomi Mi 8. Verný fanúšik určite si všimol, že Mi 7 verzia smartfónu bola preskočená. Doteraz nepadlo žiadne oficiálne vyjadrenie prečo tomu tak bolo, ale predpokladá sa, že to má súvis s 8. výročím tohto technologického giganta.

Posledné týždne sa o smartfóne dozvedáme stále nove a nové informácia a postupom času sa nám tak skladá celé „ puzzle“.  Napríklad nedávno sa na povrch dostali klebety o tom, že telefón by mal disponovať vstavaným skenerom odtlačkov prstov priamo v displeji. Či sa tak však nakoniec stane zistíme v krátkej budúcnosti.

Poznáme základné špecifikácie ako aj cenu smartfónu Xiaomi Mi 8

S najnovšími správami tentokrát prišiel čínsky portál weibo.com, ktorý sa dostal k prezentácii tohto smartfónu. Podľa informácií, ktoré možno zo zverejneného slidu vyčítať, smartfón by mal ponúknuť 6,01“ displej, technológiou rozpoznávanie tváre, procesor Snapdragon 845, 6GB/8GB RAM,  úložný priestor o kapacite 64GB/128GB a zároveň bola odhalená aj cena, ktorá pri slabšej variante smartfónu má byť 2799 čínskych juanov čo je po prepočte zhruba 370€. Za drahšiu verziu smartfónu si používatelia priplatia približne ďalších 50€.

Xiaomi Mi 8 uniknute specifikacie a cena
Zdroj: weibo.com

Mimochodom, smartfón by mal byť predstavený už koncom tohto mesiaca, 31. mája. Spolu s ním sa môžeme tešiť aj na fitnes náramok Xiaomi Band 3.

TIP  Cena smartfónu Xiaomi Mi 8SE padá ku dnu! Akciová ponuka potrvá už len niekoľko dní

Zdroj: weibo.com, úvodný obrázok: Xiaomi logo

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu