XiaomiZariadenia

Xiaomi Mi 8 bude vlajková loď, ktorá sa bude radiť do kategórie dostupných. Odhaľuje to uniknutá časť prezentácie

Keď sa povie Xiaomi tak mnohých ihneď napadnú smartfóny so skvelým pomerom výkonu a ceny a nebude tomu inak ani pri tohto ročnej vlajkovej lodi Xiaomi Mi 8. Verný fanúšik určite si všimol, že Mi 7 verzia smartfónu bola preskočená. Doteraz nepadlo žiadne oficiálne vyjadrenie prečo tomu tak bolo, ale predpokladá sa, že to má súvis s 8. výročím tohto technologického giganta.

Posledné týždne sa o smartfóne dozvedáme stále nove a nové informácia a postupom času sa nám tak skladá celé „ puzzle“.  Napríklad nedávno sa na povrch dostali klebety o tom, že telefón by mal disponovať vstavaným skenerom odtlačkov prstov priamo v displeji. Či sa tak však nakoniec stane zistíme v krátkej budúcnosti.

Poznáme základné špecifikácie ako aj cenu smartfónu Xiaomi Mi 8

S najnovšími správami tentokrát prišiel čínsky portál weibo.com, ktorý sa dostal k prezentácii tohto smartfónu. Podľa informácií, ktoré možno zo zverejneného slidu vyčítať, smartfón by mal ponúknuť 6,01“ displej, technológiou rozpoznávanie tváre, procesor Snapdragon 845, 6GB/8GB RAM,  úložný priestor o kapacite 64GB/128GB a zároveň bola odhalená aj cena, ktorá pri slabšej variante smartfónu má byť 2799 čínskych juanov čo je po prepočte zhruba 370€. Za drahšiu verziu smartfónu si používatelia priplatia približne ďalších 50€.

Xiaomi Mi 8 uniknute specifikacie a cena
Zdroj: weibo.com

Mimochodom, smartfón by mal byť predstavený už koncom tohto mesiaca, 31. mája. Spolu s ním sa môžeme tešiť aj na fitnes náramok Xiaomi Band 3.

Zdroj: weibo.com, úvodný obrázok: Xiaomi logo

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu