ŠPEKULÁCIEXiaomi

Xiaomi Mi Mix 3 sa objavil na reálnej fotografii v statuse CEO spoločnosti. Krátko na to bola odstránená

Xiaomi Mi Mix 3 je smartfón, na ktorý mnohí z nás čakajú. Má sa jednať o revolučné smartfón z viacerých uhľov pohľadu. Jednotlivým špecifikáciám ako aj aj oficiálnemu dátumu predstaveniu sme sa však venovali niekoľko dní dozadu.

Najnovšie sa dostali na internet fotografie zariadenia, konkrétne zadnej strany smartfónu, ktorá odhaľuje nie len duálny fotoaparát s bleskom, ale aj skener odtlačkov prstov. Fotografiu zverejnil samotný CEO spoločnosti Lei Jun, pravdepodobne však len omylom. Fotografie následne boli rýchlo vymazané.

Xiaomi Mi Mix 3 fotografie_1
Zdroj: GizmoChina.com

Ako ste mohli vidieť vyššie tak obe zariadenia disponujú skenerom odtlačkov prstov umiestneným v zadnej stene zariadenia čo je v rozpore s očakávaným skenerom odtlačkov prstov umiestneným priamo v displeji.

Xiaomi Mi Mix 3 skener odtlackov prstov
Zdroj: GizmoChina.com

Tieto uverejnené fotografie tejto vyvolávajú viacero otázok. Príde Xiaomi Mi Mix 3 so vstavaným skenerom otlačkov prstov v zadnej stene? Alebo príde smartfón vo viacerých variantoch ako v príde zariadenia Mi 8? Na tieto otázky dnes odpoveď nevieme, ale čoskoro sa ich dozvieme. Konkrétne 25. októbra.

Zdroj: GizmoChina.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu