NovinkyXiaomi

Smartfón Xiaomi Mi Mix 3 bude predstavený už o pár dní! Pozrite sa čo všetko vieme jednom z najočakávanejších smartfónov týchto dní

O spoločnosti Xiaomi sme v posledných dňoch mohli zaregistrovať viacero správ. Od zobrazujúcich sa reklám v rámci Nastavení smartfónu až po obmezenie možnosti inštalácie MIUI ROM na vybrané smartfóny.

Prejdime však teraz k pozitívnejším veciam. Jednou z nich je aj pripravovaný smartfón Xiaomi Mi Mix 3, ktorý by mal byť predstavený už o niekoľko dní. Konkrétne 15. októbra, nasvedčuje tomu poster, ktorý bol zverejnený v týchto dňoch samotnou spoločnosťou Xiaomi.

predstavenie Xiaomi Mi MIx 3
Zdroj: XiaomiToday.com

Čo všetko vieme o pripravovanom smartfóne Xiaomi Mi Mix 3?

Spoločnosti Xiaomi sa celkom úspešne darí skrývať informácie o Mi Mix 3 smartfóne, ale aj napriek tomu sa dostalo viacero informácií medzi verejnosť. Napríklad to, že smartfón by mal prvým zariadením spoločnosti Xiaomi s podporou 5G technológie. Táto informácia je založená na statuse šéfa riadenia produktov Donovana Sungu, ktorý na sociálnej sieti Twitter postol fotografiu zariadenia, v rámci ktorej v hornom pravom rohu sme mohli vidieť ikonku 5G.

Ďalšie správy o smartfóne hovoria, že predný selfie fotoaparát bude riešený ako pri zariadení Find X od spoločnosti Oppo – bude sa vysúvať. Okrem toho vo videu, ktoré odhalilo túto vlastnosť sme mohli vidieť aj diódu, ktorá bola schovaná v kovovom rámčeku lemujúcom displej zariadenia.

Xiaomi MI Mix 3 dióda
Zdroj: Youtube (XiaomiToday.com)

Zdroj: XioamiToday.com, vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu