XiaomiZariadenia

Globálna dostupnosť smartfónu Xiaomi Mi 8 Pro so skenerom odtlačkov prstov v displeji je potvrdená. Na trh príde už čoskoro

Nie tak dávno spoločnosť predstavila smartfón Xiaomi Mi 8, ktorý je aktuálnou vlajkovou čínskeho giganta. Smartfón bol  prevetraný z viacerých strán a s čistým svedomím možno konštatovať, že je to jeden z ja dostupnejších high-end zariadení na trhu.

Smartfónu však viacero používateľov vyčítalo, že absentuje skener odtlačkov prstov umiestnený v displeji. Nuž, spoločnosť na to zareagovala najlepšie ako mohla – predstavila verziu Xiaomi Mi 8 Pro, ktorá touto technológiou už disponuje.

Pred niekoľkými hodinami hovorca spoločnosti Donovan Sung prostredníctvom sociálnej siete potvrdil, že zariadenie bude dostupné vo viacerých farebných vyhotoveniach, vrátane edície s transparentnou zadnou stranou a to v globálnom meradle. Malo by sa tak stať už čoskoro.

Smartfón je od posledného piata dostupný v rámci Číny. Predpokladá sa, že Xiaomi telefón sprístupní aj iným trhom od októbra.

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu