ŠPEKULÁCIEXiaomiZariadenia

V GeekBench teste sa objavilo mysteriózne zariadenie Xiaomi Mi 6S. Chystá čínsky gigant nový smartfón?

Xiaomi bezpochyby patrí medzi popredné spoločnosti v oblasti smartfónov. Mnohokrát sa stalo, že spoločnosť prekvapila verejnosť novým zariadením, ktoré sa objavilo z ničoho nič.

Najnovšie správy šíriace sa internetom hovoria o tom, že Xiaomi pravdepodobne pracuje na novej verzii zariadenia Mi 6, konkrétne sa jedná o S verziu.

Tieto správy šíriace sa viacerými médiami začali po tom ako sa objavil nový smartfón Xiaomi Mi 6S v GeekBench testoch.

Xiaomi Mi 6S
Zdroj: XiaomiToday.com

Ako môžete vyššie vidieť tak smartfón by mal ponúknuť Android vo verzii 9.0, ktorému bude poháňaný procesorom MSM8998 od Qualcommu (Snapdragon 835) a 6GB operačnej pamäte RAM. Ostatné špecifikácie sú zatiaľ zahalené pod rúškom tajomstva.

Zdroj: XiaomiToday.com, Youtube (Ben Cristovao)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu