NovinkyŠPEKULÁCIE

Príde Xiaomi Mi 5 aj vo Windows 10 variante?

Na internete sa objavujú každý deň nové a nové informácie o prichádzajúcej vlajkovej lodi od spoločnosti Xiaomi, že Mi 5 príde aj vo variante Windows 10. Naposledy sme od tohto výrobcu mohli vidieť Windows 10 v zariadení Mi 4 (bolo potrebné nahrať software ručne prostredníctvom flash-ky) a Mi Pad 2 64 GB, ktorý sa predával priamo s Windows 10.

Momentálne však o spomínanom zariadení viac nevieme, totiž jeho špecifikácie nie sú doteraz známe. Ale na druhej strane treba povedať, že Xiaomi je známe relatívne lacnými zariadeniami, ktoré majú špecifikácie porovnateľné k aktuálnym vlajkovým lodiam na trhu od druhých výrobcov.

Kedy sa dozvieme či Xiaomi, že Mi 5 príde s Windows 10?

Oficiálne predstavenie tohto zariadenia má byť na Mobile World Cogress v španielskej Barcelone už koncom tohto mesiaca kde by sme mali dozvedieť nie len špecifikácie Xiaomi Mi 5, ale aj to či príde vo variante Windows 10.

xiaomi windows
© fonyzciny.sk, anzhuo.cn

Uvítali by ste takéto zariadenie aj vo variante Windows 10?

TIP  Ohúrili vás nové smartfóny od Apple? Ak nie tak nezúfajte, čoskoro technologickí giganti predstavia tieto vlajkové lode
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu