Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Xiaomi Huami AMAZFIT smarthodinky po dlhej dobe sú opäť dostupné s lákavou cenou a s možnosťou doručenia bez DPH a CLA

Zdroj: Youtube kanál RevMeTech

Huami a Xiaomi sú dvaja technologickí giganti, ktorí dali nedávno dokopy hlavy a priniesli skutočne zaujímavý a hlavne úspešný produkt – Original Xiaomi Huami AMAZFIT. Chytré hodinky, ktoré patria medzi trhák a to nie len na zahraničných trhoch, ale ja na našom.

Original Xiaomi Huami AMAZFIT ponúknu viac ako sa na prvý pohľad môže zdať

Spoločnosť Huami je mimochodom autorom aj známych fitnes náramkom Mi Band 2 a Mi Band, ktoré pod svojím logom predáva Xiaomi. A tieto najnovšie hodinky, AMAZFIT prinášajú oproti ním technologický pokrok v podobe krásneho kruhového 1,35“ displeju s rozlíšení 320  x 300 bodov, odolnosťou voči škrabancom vyrobeného z keramického skla a podporou dotykového ovládania. Znie to zatiaľ luxusne, čo poviete?

Zdroj: Youtube kanál C4ETech

Original Xiaomi Huami AMAZFIT v limitovanej ponuke nájdeš tu

Vylepšený farebný displej oproti minulej generácii Mi Band 2 však nie je všetko čo tieto hodinky priniesli na trh. Viacerých určite poteší cirtifikát IP67, vďaka ktorému sú hodinky odolné voči vode. V útrobách ďalej tkvie dvojadrový procesor s taktom 1,2GHz, ktorému sekunduje 512MB RAM pamäte a 4GB úložného priestoru, ktorý vám poslúži napríklad na uloženie vašej obľúbenej hudby. 

Zdroj: Youtube kanál C4ETech

Výdrž batérie týchto hodiniek pritom je až 5 dní, vďačí tomu za batériu s kapacitou 280mAh. Nechýba mi ani zabudovaný prijímač WiFi, Bluetooth vo verzii 4.0, GPS, senzor na meranie tepu. To stále však nie je všetko, hodinky ponúkajú napríklad ešte informácie o aktuálnej rýchlosti, prejdenej vzdialenosti, možnosť vyhľadania svojho smartfónu, prehľad aktuálneho počasia a ďalšie informácie.

TIP  Xiaomi Pocophone F1 je podľa benchmarkov rýchly ako tie najvýkonnejšie smartfóny. Stáť bude však výrazne menej
Zdroj:Youtube kanál C4ETech

Okrem toho tieto hodinky ponúkajú gumový remienok, ktorý je možné jednoducho odopnúť a vymeniť ho za iný ak by sa Vám z nejakého dôvodu nepáčil ten pôvodný.

Zdroj:Youtube kanál C4ETech

Momentálne tieto chytré hodinky môžete získať  spolu aj s poštovným za menej ako 95€  pričom sa vyhnete možným doplatkom v podobe DPH či CLA v prípade zvolenia možnosti dopravy cez EU Express.

Xiaomi huami amzafit cena
Zdroj: vlastný

Original Xiaomi Huami AMAZFIT v limitovanej ponuke nájdeš tu

Zdroj: TS, obrázky: Youtube kanály RevMeTech a C4ETech

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu