NovinkyTIP REDAKCIEXiaomi

Nástupcu populárneho fitnes náramku Mi Band 2 Xiaomi Huami AMAZFIT Cor kúpite za zvýhodnenú cenu

Niekoľko týždňov dozadu sme mohli byť svedkami predstavenia novej generácie fitnes náramku Xiaomi Huami AMAZFIT Cor, ktoré sa dostali do predaja len nedávno.

Xiaomi Huami Amazfit Cor v akciovej ponuka nájdeš tu

Ako už z názvu plynie tak sa jedná o fitnes náramok z produktovej rodiny Huami, ktorá má na svedomí aj predošlú generáciu fitnes náramku Mi Band 2. Nuž, generačná obmena priniesla 1.23“ IPS displej, ktorý je chránený krycím sklíčkom Gorilla Glass.

Zdroj: YT

Okrem vynoveného displeja prináša aj viacero noviniek po stránke hardwaru ako aj vlastností. Napríklad vodotesnosť tohto náramku je po novom až do hĺbky 40 metrov. Výdrž batérie v tomto prípade bohužiaľ o niečo poklesla – „len“ na 12 dní. Na druhej strane dalo sa to aj čakať, predsa len väčší a farebný displej si musel niekde vybrať svoju daň.

Zdroj: produktová fotografia

Huami Amazfit Cor ďalej prináša aj výbavu v podobe viacerých senzorov ako sú napríklad: snímač spánku, snímač merania tepu, krokomer, snímač športových aktivít a podobne. Nechýbajú samozrejme ani notifikácie týkajúce sa napríklad SMS správ, telefonátov a podobne. Taktiež hodinky ponúkajú informácie o počasí ako aj funkcie tipu budík, stopky a ďalšie.

Zdroj: YT

Ak vás nová generácia náramku zaujíma tak vám odporúčame využiť kupón „GBDY0081“ s ktorým aktuálne viete stlačiť cenu z 47,89€ na 40,62€. PS: táto ponuka je limitovaná len na 30 kusov pre celú EÚ. Preto Vám odporúčame dlho neváhať.

TIP  CEO spoločnosti Huawei chce nahradiť počítače skladacími smartfónmi

Xiaomi Huami Amazfit Cor v akciovej ponuka nájdeš tu

Zdroj: vlastný, GB, YT

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu