NovinkyXiaomi

V predaji sa objavila Xiaomi bunda s vlastným mechanizmom vyhrievania. Vieme čo stojí!

Pár dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Xiaomi predstavila bundu s vlastným systémom vyhrievania. V týchto dňoch sa dostala do oficiálneho predaja. Avšak predtým ako vám prezradíme cenu si ešte raz zrekapitulujeme čo táto bunda ponúka.

Xiaomi 90 Minute bunda zo zadu
Zdroj: Produktová fotografia via XiaomiToday.com

Bunda okrem skvelého dizajnu, ktorý osloví každého milovníka moderného šatstva ponúka certifikáciu IPX7 čo znamená, že je vhodná aj do daždivého počasia. Ďalej je z 90% tvorená husím perím, to však nie je všetko. Zimomravých ľudí poteší aj vlastným mechanizmom vyhrievania, ktorý je možné ovládať prostredníctvom tlačidla umiestneného v spodnej časti bundy. Pre tých zábudlivých bunda disponuje senzorom, ktorý automaticky vypne vykurovanie pri 40 ° C až 50  ° C.

Xiaomi 90 Minute bateria
Zdroj: Produktová fotografia via XiaomiToday.com

Každého asi už zaujíma cena. Nuž tá je nastavená celkom atraktívne – 125€ spolu aj s poštovným s možnosťou doručenia aj do našich končín bez doplácania ďalších poplatkov (prostredníctvom dopravy EU Express).

Xiaomi bunda s vlastným mechanizmom vyhrievania

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu