NovinkyWindows aplikácie

Windows Store hlási ďalší cenný prírastok – SoundCloud | APLIKÁCIE

To, že vo Windows Store chýba rada populárnych aplikácií nie je dnes pre nikoho žiadnou neznámou informáciou, ale na druhej strane musíme povedať v svetle posledných správ, že situácia sa pomaly, ale isto otáča k lepšiemu.

Windows Store sa po novom rozrastá o ďalšiu populárnu aplikáciou SoundClound, ktorá je momentálne dostupná v BETA verzii pre Windows 10 zariadenia. Pre mobilnú platformu však aplikácia momentálne nie je dostupná, čo by sa na druhej strane mohlo čoskoro zmeniť.

Zdroj: SoundCloud

Pre tých, ktorí aplikáciu nepoznajú, tak SoundClound je najväčšie streamovacia hudobná služba na svete s databázou viac ako 150 miliónov piesní pričom každý deň pribúdajú ďalšie a ďalšie.

Ak sa rozhodnete aplikáciu skúsiť tak ju nájdete na odkaze nižšie.

SoundCloud for Windows (Beta)
SoundCloud for Windows (Beta)
Developer: Soundcloud Ltd.
Price: Free

TIP  Chceš zmiznúť z internetu? Máme pre teba riešenie
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu